ŁAŃCUCH DOSTAW

Dostarczamy produkty, do prawie wszystkich sieci stacji paliw w Europie. W tym obszarze zdobyliśmy prawie 90% udziału w rynku.

LOGISTYKA

Dzisiaj jesteśmy w 30 krajach Europy i Azji, obsługujemy końcowych konsumentów na terytorium które ciągnie się od Polski do Kamczatki (Rosja), oraz od Skandynawii do Chin. Dzięki naszej sieci dystrybucji (w promieniu do 500 km rozmieszcza się co najmniej jedno Centrum Dystrybucyjne), jesteśmy w stanie efektywnie pokrywać zapotrzebowanie dowolnego punktu handlowego, niezależnie od jego formatu i specjalizacji.

TUTAJ WSZYSTKO KRĘCI SIĘ WOKÓŁ SAMOCHODU

MHU to firma składająca się z kilku spółek handlowych z silną siecią dystrybucji w różnych krajach. Jesteśmy wiarygodnym partnerem z atrakcyjnymi ofertami i unikalnymi koncepcjami sprzedaży dopasowanymi do każdego formatu handlu detalicznego.

DYSTRYBUCJA

Dzięki szerokiej gamie asortymentu, obejmującego produkty z obszaru autokosmetyków, chemii oraz akcesoriów samochodowych staliśmy się solidnym partnerem dla wielu sieci handlowych, sklepów DIY i specjalistycznych. Nasz multi-branding jak i oferty w każdym przedziale cenowym umożliwiają nam pokrywanie zapotrzebowania każdego z klientów.

Aktualności

więcej >>