ZAKUP


Dokładna znajomość rynków zbytu, zachowań konsumentów oraz wieloletnie doświadczenie w wydajnym pozycjonowaniu produktów z zastosowaniem najnowocześniejszych metod analizy i maksymalizacji. Wszystko to umożliwia MHU GROUP wspólnie z klientami realizację wysokiej wartości dodanej w poszczególnych formatach handlowych. W jak najkrótszym czasie jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki stopień nasycenia rynku a także ogólnodostępność na terenie Europy i Azji.

MULTIBRANDING


Szeroka oferta, 8 grup produktów w 3 różnych segmentach cenowych, integracja marek własnych i zewnętrznych pozwalają MHU-GROUP opracować indywidualny asortyment zgodny z pozycjonowaniem partnerów handlowych.

ZAOPATRYWANIE SIĘ U JEDNEGO DOSTAWCY


Poprzez naszą szeroką obecność, usługi MHU GROUP mogą być oferowane wszędzie, o jednakowych standardach w wielojęzycznych opakowaniach z uwzględnieniem wymogów poszczególnych krajów. Proponujemy produkty z jednego źródła za pośrednictwem sieci regionalnych kierowników sprzedaży.

Rexxon_Sklep_Final4 kopia

Skontaktuj się z nami:

 

Verification

WSPÓŁPRACA


Podobnie jak każde inne firmy żyjemy z konkurencyjności gamy produktów. Dlatego stała optymalizacja, efektywność i uzupełnianie oferty usług stoją dla nas na pierwszym planie. W związku z tym jesteśmy otwarci na nowych dostawców z równoczesną gotowością sprawdzenia potencjału wprowadzenia na rynek.

Prosimy o przesyłanie wyrazistych ofert z uwzględnieniem poniżej zawartych informacji:


kropka kopia Ceny i cennik
kropka kopia Pochodzenie
kropka kopia Opakowanie
kropka kopia Certyfikaty
kropka kopia Towary / cło / kod kreskowy
kropka kopia Minimalne zamówienie
kropka kopia Minimalne zamówienie private label
kropka kopia Porównanie do najważniejszych konkurentów
kropka kopia Opis produktu z uwzględnieniem unikalnych cech
kropka kopia Katalog produktów/próbki