CENTRA LOGISTYCZNE

MHU-LOGISTYKA obecnie wykorzystuje sześć, w większości zautomatyzowanych centrów logistycznych zlokalizowanych w najróżniejszych krajach Europy i Azji. W naszych centrach logistycznych koncentruje się rozmaite produkty zarówno od producentów, jak i od dostawców towarów w celu pokrycia zapotrzebowania MHU-Dystrybucja. Pomiędzy magazynami dokonywana jest prawie codzienna wymiana produktów: samochodami ciężarowymi, koleją, drogą morską – Transport w zależności od poszczególnych rynków zakupu.

MHU–DYSTRYBUCJA

MHU–DYSTRYBUCJA składa się z sieci więcej niż 150 punktów zaopatrzenia mających do dyspozycji zdolności magazynowe. Dzięki punktom zaopatrzenia MHU–DYSTRYBUCJA jest w stanie zapewnić intensywną dystrybucję w najdalszych regionach Europy i Azji. Niezależnie od rozmiaru handlu detalicznego oraz wielkości zamówienia, nasze punkty zaopatrzenia są w stanie pokryć zapotrzebowanie klientów w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin.

OPTYMALIZACJA WASZEGO TRANSPORTU

Jako jeden z głównych klientów wielu przedsiębiorstw transportowych, dysponujemy najlepszymi cenami zakupu. Codzienna wysyłka towarów oraz korzyść z niewykorzystanej mocy produkcyjnej pozwala nam zaoferować optymalny transport już od jednej palety.

Rexxon_Sklep_Final4 kopia

Skontaktuj się z nami:

 

Verification

CŁO
kropka kopia Sporządzamy deklaracje celne oraz troszczymy się o sprawną realizację exportu jak i importu Państwa transakcji handlowych.
kropka kopia Wprowadzanie do obrotu i certyfikacja
kropka kopia W zależności od warunków wprowadzenia do kraju docelowego, dbamy o niezbędne oznakowanie produktów i certyfikację.

DODATKOWE USŁUGI

kropka kopia Przygotowanie do wysyłki
kropka kopia Wystawiamy dokumenty niezbędne do wysyłki i spełniające Państwa wymagania.